Piegāde un atgriešana

1. VISPĀRĒJA INFORMĀCIJA

Šeit jūs varēsit atrast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par piegādi un atgriešanu, kā arī uzzināt piegādes izmaksas uz jūsu konkrēto adresi. Ja ir vēl neatbildēti jautājumi sazinieties ar mums [email protected]

2. PIEGĀDE LATVIJAS TERITORIJĀ

Pašlaik nodrošinām piegādi tikai Latvijas teritorijā. Ja ir vēlēšanās saņemt pasūtījumu ārpus Latvijas, sazinieties ar mums.

2.1 PASŪTĪJUMA SAGATAVOŠANA

Mēs sagatavosim jūsu pasūtījumu 1-3 darba dienu laikā, apstiprinot to pa e-pastu. Lūdzu, pārbaudiet savu piegādes adresi un izvēlētās piegādes iespējas. Jūsu preces tiks sūtītas ar Omniva kurjera pakalpojumu sniedzēju.

2.2 PASŪTĪJUMA PIEGĀDES ILGUMS

Pēc pasūtījuma sagatavošanas un nodošanas Omniva kurjeram vai ievietošanas pakomātā, tas tiks nogādāts līdz Jūsu izvēlētajam pakomātam 1-3 dienu laikā.

3. ATGRIEŠANA

Lai atgriestu pasūtījumu, sazinieties ar mums [email protected] vai +371 26016467. Tiklīdz mūsu klientu apkalpošanas dienests būs saņēmis un pārbaudījis jūsu atgriezto preci, mēs 30 dienu laikā atmaksāsim summu, kas samaksāta par konkrēto preci (-ēm) bankas kontā.

3.1. 17 DIENU ATGRIEŠANA

17 dienu laikā pēc preču piegādes datuma ir iespēja atgriezt preci atpakaļ interneta veikalā, ievērojot preču atgriešanas nosacījumus.

Visas atgrieztās preces ir jānosūta tās sākotnējā stāvoklī- bez nēsāšanas pazīmēm, nenogrieztām etiķetēm, nemazgātas. Lūdzu, izlasiet atgriešanas nosacījumus, lai pārliecinātos, ka jūsu sūtījums ir pareizi atgriezts atpakaļ.

3.2. ATGRIEŠANAS NOSACĪJUMI

Pirms preču nosūtīšanas pārliecinieties, kad apģērbi un aksesuāri atbilst šādām prasībām:

  1. Apģērba, aksesuāra etiķetes un birkas netiek norautas; Uz apģērbiem nav izsmidzinātas smaržas,
  2. Apģērbs nav turēts mājdzīvnieka iecienītākajās vietās, kur varētu pielipt spalvas;
  3. Nav netīrs;
  4. Nav mazgāts veļas mašīnā vai ar rokām;

Mēs negarantējam, ka nauda tiks atgriezta, neizpildot iepriekš minētos nosacījumus. Tāpēc, lūdzu, atgrieziet preci tās sākotnējā izskatā.

3.3. ATLAIŽU PREČU ATGRIEŠANA

Mēs vēlamies, lai mūsu klienti būtu laimīgi un apmierināti, tāpēc jūs varat atgriezt arī atlaižu preces. Lūdzu ņemiet vērā, ka preču atgriešanas summa būs tāda pati par konkrēto preci un cenu,kuru jūs iegādājāties mūsu interneta veikalā. Lūdzu, sekojiet līdzi, kā darbojas atgriešana, un mēs parūpēsimies par jūsu pieprasījumu atgriezt preci (-es) atpakaļ mums.